• Powitanie wiosny

• " Świat wiośnieje w sercu cały ..."

21.03.2022r powitaliśmy wiosnę. Uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w sesjach plakatowych pt. Wiosna. Celem była prezentacja tematyki według własnego projektu z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych oraz budzenie wrażliwości na piękno przyrody. Wszystkie prace były ciekawe i pomysłowe. Uczniowie otrzymali słodkie upominki. Wszystkie prace stworzyły wiosenną wystawę.

• Warsztaty plastyczne "Sztuka Natury - Zima"

•       Nasi uczniowie wzięli udział w kolejnym spotkaniu w ramach warsztatów plastycznych pt.: „Sztuka Natury-Zima”. Warsztaty w technice akwareli poprowadziła Pani Zofia Świerczyńska lokalna artystka, malarka. Warsztaty rozpoczęły się od krótkiej i bardzo ciekawej dyskusji dot. zimowego krajobrazu, nieustannej zmienności fauny oraz flory wokół nas. Spotkanie uświetniła dekoracja przedstawiająca zimowy krajobraz, stanowiąca pomoc i dawkę inspiracji dla naszych uczniów. Podczas wykonywania prac plastycznych widoczne było wielkie zaangażowanie. Pozwoliło to na stworzenie pięknych, oryginalnych i pomysłowych dzieł sztuki, które mogliśmy wspólnie podziwiać pod koniec naszych warsztatów. Efekty pracy zamieszczamy poniżej.

• Akcja ekologiczna " Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

• Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych.

Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: Od 10 marca do 5 kwietnia 2022 roku

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

e-mail: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK