• 01.10.2021- Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

•    Dnia 01.10.2021 uczniowie kl. IV/V oraz kl. VII/VIII Szkoły Podstawowej włączyli się do obchodów "Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia".  Przygotowania do akcji  trwały przez cały tydzień, bowiem na lekcjach matematyki uczniowie utrwalali tabliczkę mnożenia, poznawali sposoby na szybkie liczenie, uczyli się rymowanych wierszyków umożliwiających jej zapamietywanie.
             W dniu akcji uczniowie losowali karteczki z  ćwiczeniami, a następnie rozwiązywali je mając na uwadze fakt, iż mogą zdobyć tytuł: Eksperta Tabliczki Mnożenia.
             Zmaganiom uczniów towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Wszyscy pomyślnie zdali egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia.

• 24.09.2021 Akcja "Sprzątanie Świata 2021"

•    W trzeci weekend września przeprowadzana jest w całej Polsce akcja sprzątania świata. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe  społeczność naszej szkoły przystąpiła do akcji  dn. 24.09.2021r., kierując się zasadą, że na pomaganie Planecie nigdy nie jest za późno. Przyświecało nam hasło tegorocznej akcji „Myślę, więc nie śmiecę".
               Uczniowie zaopatrzeni w worki i rękawice pozyskane od Urzędu Miasta pełni entuzjazmu ruszyli w teren, aby uporządkować tereny przyległe szkole.